Klidné prožití Vánočních svátků a rok 2014 plný zdraví, pohody a úspěchů nejen těch sportovních .....

23. 12. 2013

Předvánoční rozhovor s Vaškem Vokůrkou a také o SKS Tricykl najdete zde:

Iboccia ČB listopad

21. 11. 2013

V minulých dnech pokračovala druhým turnajem I.Jihočeská liga v iBoccii v Českých Budějovicích. Dalších 9 postupových bodů si připsalo naše ženské družstvo ROSNIČEK, ve složení Katka Martinková, Iva Nápravová, Jarka Buriánková, Lenka Mottlová a Eva Řezáčová. Novinkou se stal putovní pohár, který se bude předávat po každém turnaji těm nejlepším a na závěr zůstane vítězům. Tak snad si jen popřát více štěstí.

EP Beograd 13

2. 10. 2013

Závěr EP v paracyklistice se jel o víkendu na krásné trati v Beogradu ( Srbsko). Své poslední body do EP zde vybojovala i trojice tricyklistů SKS Tricykl. 1. místo vybojovala Lada Ekrtová v kat. WT1 a Václav Vokůrka v kat. MT2, na 2.místě skončila Iveta Kolínská (WT1). GRATLUJEME

EP Praha 2013

23. 9. 2013

O víkendovém závodě EP v Praze vyhrála Lada Ekrtová velmi famózně jak časovku, tak silniční závod v kategorii WT1. Václav Vokůrka pak vybojoval v obou závodech skvělé čtvrté místo v kategorii MT2, čímž si upevnil své místo v TOP 10  světového žebříčku jezdců.  OBĚMA GRATULUJEME

EP Belgie 2013

19. 9. 2013

O víkendových závodech EP v Liege (Belgie) Václav Vokůrka tvrdě zabojoval a prvním místem si připsal 15 bodů do světového žebříčku paracyklistů. Vrátil se tím mezi první TOP10 v kategorii MT2. Nejvyšší počet bodů získala také Lada Ekrtová, která bojuje o umístění na třetí pozici žebříčku v kat. WT1. Velmi silná konkurence čeká nyní oba jezdce o víkendu v Praze, kde má série závodů EP pokračování.

Celý příspěvek | Rubrika: Akce v roce 2013 | Fotografie: EP Belgie

EP září

9. 9. 2013

V září čekají naše tricyklisty poslední tři závody EP ( Liege- Belgie, Praha a Beograd - Srbsko). O umístění v první TOP 10 světového bodování bude bojovat Václav Vokůrka (MT2) a 3.místo v kategorii WT1 atakuje Lada Ekrtová.

sporťáček 2013

8. 9. 2013

Náš klub v sobotu 7.9.  prezentoval tricyklistiku na sportovním festivalu SPORŤÁČEK v Praze. Byla to velmi zdařilá akce a to hlavně díky bohaté návštěvě našeho stánku. Za neutuchající zájem o zkušební jízdu na tricyklu všem návštěvníkům děkujeme

nové webovky

23. 7. 2013

EP Slovensko

16. 7. 2013

Lada Ekrtová  opět velmi úspěšná na dalších závodech EP ve Vrátnej (Slovensko) !!! Obsadila 1. místo jak v časovce, tak v siličním závodě