Akce v roce 2013

Příspěvky

Bizkaiko Bira 2013 - 2

11. 5. 2013

V  poslední etapě závodu, která se jela již tradičně v Mungii, se rozhodlo o celkovém umístění a zisku prvních bodů do světového  žebříčku jezdců UCI. První body získala Alice Armstarková v kat WT2 za celkové 3. místo a Vašek Vokůrka za pěkné 4.místo v kat.MT2. Bez bodů zůstala nadějná Lada Ekrtová, která po kolizi necelý kilometr před cílem etapu bohužel nedokončila. Iveta Kolínská pak nedosáhla na body pro technické problémy již v první etapě v Artaxe. Výkony všech pak na začátku sezóny byly velmi slibné.

Za podporu naší účasti děkujeme KÚ Jihočeského kraje a SOB

Bizkaiko BIRA 2013 -1

4. 5. 2013

Po prvím náročném dni etapových závodů v okolí španělského Bilbaa bude zítra útočit na medailové pozice Václav Vokůrka ze čtvrtého místa se ztrátou pouhé minuty na třetí pozici. Z děvčat celkově nejlepší třetí čas zajela Lada Ekrtová, na čtvrté pozici jí následuje Alice Armstarková.

BIRA 2013

27. 4. 2013

Dnes odjíždí družstvo tricyklistů na 1. letošní závod EP do Bilbaa ( Španělsko). Na náročné etapové závody odjíždíme ve složení závodníků Vašek Vokůrka, Lada Ekrtová, Alice Armstarková a Iveta Kolínská.

1.liga v Iboccie

26. 4. 2013

Naše Rosničky se probojovaly do 1.ligy v Iboccie ( viz. článek)

Kalendář iboccia

16. 4. 2013

Kalendář iBoccia ( viz. níže)

Bášť 2013

16. 4. 2013

Na kontrolních závodech v Bášti, kterých jsme se účastnili před zahájením závodní sezóny EP ve španělském Bilbau, zajeli tricyklisté SKS Tricykl  velmi slibné výsledky. Václav Vokůrka obsadil 1. místo, Lada Ekrtová 3. místo a Alice Armstarková 4. místo.

Celý příspěvek | Rubrika: Akce v roce 2013 | Fotografie: Bášť

Velikonoční iBoccia

8. 4. 2013

Na Velikonočním turnaji v boccii vybojovala Ivana Nápravová 1.místo, neztratila se ani ostatní děvčata ( viz. příspěvěk Evy Ř.)     GRATULUJEME !!!!!!!!

Bášť

6. 4. 2013

Tricyklisté zahájí letošní sezónu 13.4. v pravé poledne na tradičních závodech CKKV/ Svijany hobby cup v Bášti u Prahy ( info pro všechny nadšené cyklisty v článku)