Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKTUÁLNĚ

Příspěvky

Závěr 6.ročníku v iboccie

30. 3. 2019

V pondělí 25.3. skončil 6.ročník 1.Jihočeské ligy v iboccie. V posledním turnaji se podařilo boccistkám vyhrát se soupeřícími družstvy ve všech směnách a získat tak stříbrnou medaili. Dá se říci, že uplynulá sezóna byla mimořádně úspěšná. Ve třech turnajích hráčky vybojovaly medailové pozice (2 bronzové, 1 stříbrná) a budeme doufat, že naše neúčast na prosincovém turnaji neohrozí dobré konečné umístění. Necháme se překvapit na závěrečném vyhodnocení, které se koná 13.5. v Českých Budějovic.

O tyto výsledky se zasloužily hráčky: Jarka Buriánková, Katarína Martinková, Věra Škochová, Lenka Mottlová a Eva Řezáčová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Třetí turnaj únor 2019

13. 2. 2019

 

V pondělí 11.února boccistky zabojovaly a z třetího ligového turnaje přivezly bronzovou medaili. Výsledek druhé směny se stal zatím největším úspěchem v historii všech turnajů a skóre 12:1 zajistilo hru bez nervů až do konce. A i když se se stejným soupeřem v odvetě prohrálo 3:4, už byl předpoklad, že to konečný koeficient i první místo ve skupině neohrozí. Poslední turnaj sezóny proběhne 25.března, a nezbývá jen doufat, že s načatým jarem se bude dařit podobně nebo snad i lépe.

O výsledky třetího turnaje se zasloužily hráčky: Lenka Mottlová, Jarka Buriánková, Věra Škochová a Eva Řezáčová.

 

Boccia 6.ročník

30. 1. 2019

V pondělí 22.října začala šestá ligová sezóna v iboccie a v prvním turnaji se boccistkám podařilo získat bronzovou medaili. K medailovému úspěchu přispěla první směna, kdy se podařilo udržet stav bodů v poměru 9:0 a ve skupině tří družstev vyhrát první místo.

Druhého turnaje (3.12.) se z důvodu zdravotní indispozice a čtyř hráček na lázeňském pobytu se družstvo boccistek nezúčastnilo a postupové body budeme řešit následně.

O výsledky prvního turnaje se zasloužily hráčky: Jarka Buriánková, Eva Řezáčová, Katarína Martinková a Lenka Mottlová

 

 

Závěr sezóny 2017-18

19. 10. 2018

Tečkou za sezónou 2017/18 byly začátkem května dva přátelské turnaje. První se konal v Soběslavi  a to O pohár starosty města (čtvrtek 10.5.) a druhý v Čeřínku u Jihlavy (12.5.), kde jsme se utkali s boccisty z Brna a Jihlavy.  V Soběslavi hrálo 12 družstev a tady se opravdu nedařilo a bylo to jen 11.místo. Tady jsme měli často smůlu na vyrážení vítězných míčků soupeřem. Naopak v Čeřínku, kde hrálo 10 družstev a my měli dvě, se podařilo získat krásné 2. a 4.místo.                                                                                                                                                                  O O výsledky celé sezóny se zasloužily hráčky: Katka, Věra, Lenka, Maruška, Ivana, Jaruška a Eva.

 

Turnaj Soběslav - 2018

19. 10. 2018

V sobotu 24.března vyrazily naše boccistky do soběslavské Rolničky na přátelský turnaj v iBoccie.  Hrálo se na šest směn a do poslední hry usilovaly Rosničky o první či druhé místo. V poslední hře se však podařilo soupeřům nahrát dostatečný počet bodů a tím poslat naše hráčky na konečné třetí místo. Přátelskou atmosféru turnaje si užily a o výsledky se zasloužily hráčky: Jarka Buriánková, Katka Martinková, Lenka Mottlová a Eva Řezáčová.

 

Čtvrtý turnaj v iboccie 2018

19. 10. 2018

V pondělí 19.března skončila prvoligová sezóna v iBoccie . Našim boccistkám se  tentokrát podařilo získat 2.místo. Vybojovaly dostatek bodů a tím snížily mínusový koeficient z minulých turnajů, kdy se moc nedařilo. Konečný součet zajistil boccistkám setrvání v první lize a věříme, že štěstí v koncovkách přetrvá i v další sezóně. Tečkou za letošní sezónou budou ještě dva přátelské turnaje v Soběslavi s ligovými soupeři  a jeden na Čeřínku u Jihlavy, kde se utkají s hráči z Brna a Jihlavy.                                                                                                        O konečné výsledky se zasloužily hráčky: Věra Škochová, Lenka Mottlová, Katarína Martinková, Jarka Buriánková a Eva Řezáčová

 

1.Jihočeská liga-3. turnaj

23. 2. 2018

Na třetím ligovém turnaji se boccistkám dařilo, tak jak si nepřály. Štěstí v koncovkách přálo opět soupeřům a podruhé vybojovaly pouze 7.místo. V březnu je čeká poslední zápas a uvidíme, jak tento výsledek zamíchá s konečným pořadí.  Věřme, že se boccistkám – Věře Škochové, Jarce Buriánkové, Kataríně Martinkové a Evě Řezáčové, které se o tento výsledek zasloužily, bude dařit lépe