Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce v roce 2017

Příspěvky

Jihočeská liga pokračuje – druhý turnaj

14. 11. 2017

V pondělí 13.11. se utkalo v tělocvičně v Českých Budějovicích devět družstev 1.Jihočeské ligy ve druhém turnaji o postupové body. Podzimní sezóna nezačala nejlépe. Tentokrát naše boccistky uhrály jen sedmé místo i když přípravu nepodcenily. Snad jen soupeři měli více štěstí při několika závěrečných dohrávkách, kdy se jim podařilo náš vítězný míček vyrazit. Tak snad příště se týmu ve složení : Jarka Buriánková, Katka Martinková, Lenka Mottlová, Věra Škochová a Eva Řezáčová bude dařit lépe

 

1. Jihočeká liga_1. turnaj

26. 9. 2017

V pondělí 25.9. začala 5.ligová sezóna 1.Jihočeské ligy v iBoccie v Českých Budějovicích. Všichni hráči přijali změnu v novém herním systému, kdy se utkají 2x se všemi ligovými soupeři ve své kategorii. Naše boccistky v prvním turnaji skončily na 6. místě. Je to začátek a tentokrát se štěstí v dohrávce přiklonilo spíše na stranu protihráčů.                                                   
O výsledky prvního turnaje se zasloužily hráčky:   Jarka Buriánková, Lenka Mottlová, Katarína Martinková a Iva Nápravová

 

Boccistky v Nymburku

16. 9. 2017

Boccistky Jarka, Věra, Maruška, Lenka, Iva a Eva se zúčastnily 16.9. celorepublikových sportovních her  v Nymburku kde v ukázkovém turnaji seznámily přítomné hráče se hrou boccia a zúčastnily se turnaje jednotlivců vyřazovacím způsobem v této hře. Výsledky byly započítány do ostatních her a i když se nám v boccie dařilo, tak v celkovém součtu z toho medaile nebyla. Tentokrát je pro boccistky úspěchem to, že boccia ostatní hráče zaujala a chtějí se této hře věnovat.

 

Cyklistika Plzeň

13. 8. 2017

Blatenští tricyklisté bojovali na republikových na republikových závodech v Plzni. Skvělé 1.místo obsadil s velkým náskokem Václav Vokůrka, 3.místo vybojovala Iveta Kolínská

 

EP Elzach

18. 7. 2017

Tricyklsté Iveta Kolínská a Václav Vokůrka úspěšně dojeli do cíle náročné časovky i silničního závodu EP v Elzachu a vyjeli si své první letošní body do světového rankingu paracyklistů. Václava od medaile dělilo pouze jedno místo.

 

SP Ostend

31. 5. 2017

Na SP v Belgii obsadila v silně obsazené kategorii WT2 tricyklistka  Lada Ekrtová 7. místo ve velmi náročné časovce i silničním závodě a získala cenné body do světového rankingu.

 

iBoccia - slavnostní vyhlášení

18. 5. 2017

Slavnostní vyhlášení 4.ročníku 1.Jihočeské ligy

Sportovní družstvo boccistek opět oslavilo závěr sezóny v iBoccie Sice to nebylo 1.místo jako v minulých dvou letech, ale pohár máme a za 2.místo se nemusíme stydět. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo v pondělí 15. května v Českých Budějovicích, kde se sešli hráči 1. 2. i 3.ligy a poděkování patřilo i zástupci rozhodčích. Nejlepším týmům byly předány poháry a medaile a všichni dostali diplomy s konečným skóre.

Závěrečnou tečkou za bocciovou sezónou 2016/17 byl středeční přátelský turnaj v Soběslavi, který se konal pod záštitou starosty města a byl organizačně jeden z nejlepších. Pro nás sice nebyl natolik úspěšný jako ligová sezóna a snad i trochu si dáváme za vinu námi podceněnou kvalitu místních míčků. Ale i přesto to byly příjemné okamžiky strávené s fajn lidmi a rády jsme slíbily, že za rok přijedeme znovu.

 

O celoroční výsledky se zasloužily hráčky: Jaroslava Buriánková, Katarína Martinková, Lenka Mottlová, Ivana Nápravová, Věra Škochová a Eva Řezáčová

 

iboccia poslední turnaj

9. 4. 2017

Poslední ligový turnaj v iBoccie nebyl pro naše boccistky úspěšný, ale i umístění na 5.místě neohrozí setrvání v 1.Jihočeské lize. Štěstí bylo tentokrát na straně soupeřů, kterým se podařilo 3x vyrazit náš vítězný míček. Uvidíme, jak tento výsledek zamíchá s konečným pořadí. Slavnostní vyhlášení se koná 15.5., tak uvidíme!

O 5.místo se zasloužily hráčky: Věra Škochová, Ivana Nápravová, Jarka Buriánková, Lenka Mottlová a Eva Řezáčová

 

iboccia 3. turnaj

24. 2. 2017

Liga v iboccii úspěšně pokračuje

V pondělí 20.2. pokračovala v Českých Budějovicích v tělocvičně U Hvízdala Jihočeská liga v iBoccie. Lednového, druhého turnaje se nemohlo naše sportovní družstvo z důvodu chřipkové epidemie zúčastnit, a o to by příjemnější byl návrat. Tak jako loni, podařilo se našim boccistkám ve třetím ligovém turnaji získat 1.místo a pohár. O vítězství se zasloužily hráčky : Iva Nápravová, Věra Škochová, Eva Řezáčová, Jarka Buriánková a Lenka Mottlová. V dubnu nás čeká poslední ligový turnaj, tak držte palce!

 

Kalendář tricykly a boccia 2017

2. 2. 2017