Akce v roce 2013

Příspěvky

EHC Louny 2013

1. 7. 2013

Letošní ročník EHC Louny byl pro naše závodníky úspěšný, Lada Ekrtová (WT1) obsadila 2. místo v časovce a 1. místo v odpoledním kritériu. Stejně tak Václav Vokůrka (MT2) dojel časovku v silné konkurenci na pěkném 2. místě,  silniční kritérium pak dojel jako 3. Gratulujeme!!!!!

Elzach EP 2013

25. 6. 2013

Seriál paracyklistických závodů EP pokračoval o víkendu v německém Elzachu. Zde si excelentně vedl Václav Vokůrka, který v kvalitně obsazeném závodě obsadil 2. místo kat. MT2 a Lada Ekrtová rovněž 2. místo v kat. mix ženy, svojí kategorii WT1 pak vyhrála.

EP Elzach 2013

21. 6. 2013

Na další závody EP v paracyklistice do německého Elzachu odjíždí Václav Vokůrka ( MT2) a Lada Ekrtová (WT1)

iBoccia ČB červen

20. 6. 2013

Úvodní zápas I.ligy Jihočeského kraje v iBoccie dal v rekordních vedrech zabrat nejen hráčům, ale i rozhodčím. O to víc těší získaných 12 bodů a 4.místo pro naše družstvo Rosniček. Body se budou sčítat ze všech čtyř ligových zápasů, takže je vše otevřené. A že to bude napínavé, daly najevo vyrovnané výkony všech hráčů.

Boccia Frymburk 2013

18. 6. 2013

V rámci příprav na první ligový zápas (20.6.) v iBoccie se účastnily Iva Nápravová, Katarína Martinková, Jaroslava Buriánková, Marie Kořená, Eva Řezáčová a Věra Škochová + vnučka Anička přátelského turnaje ve Frymburku. Možnost vytvoření dvou družstev nám umožnilo získat dva poháry za umístění na 1. a 4.místě a Katka si přivezla i pohár za nejlepšího hráče.

Zlato je doma a budeme doufat, že se nám bude dařit i v ligových zápasech.    Fotky zde: http://fkfrymburk.rajce.idnes.cz/TURNAJ_BOCCIA_FRYMBURK

SPORT FEST 2013

15. 6. 2013

276877_377896842305790_69073519_q.jpgTěšíme se na vaší návštěvu stánku SKS Tricykl na SPORT FESTU na Výstavišti v Českých Budějovicích ve dnech 14.- 16.6.2013. Přidáno fotoalbum !!!!!!!!

Banner SKS Tricykl

11. 6. 2013

Představujeme náš nový banner ( viz. níže)

Světový žebříček

4. 6. 2013

V aktuálním světovém žebříčku dží tricyklisté SKS Tricykl skvělá umístění. Lada Ekrtová 2. místo (WT1), o 2.-3. místo se dělí  Alice Armstarková (WT2) spolu s Kanaďankou M-E. Croteau, Václav Vokůrka (MT2)  se drží na skvělém 5. místě

EP Švýcarsko 2013

3. 6. 2013

Na závodech EP ve Švýcarsku  se našim tricyklistům dařilo více než dobře. Plný počet bodů do světového žebříčku jezdců získala Lada Ekrtová (WT1), Alice Armstarková (WT2) a v silné konkurenci obsadil Václav Vokůrka (MT2) bodované 4. místo.