Jdi na obsah Jdi na menu

2.ročník I.liga iboccia

11. 10. 2014

Druhý ročník I.ligy v iBoccie začal v Českých Budějovicích svým prvním závodem. Naše Rosničky zde hned v úvodu vybojovaly 1. místo !!!! GRATULUJEME !

(více v článku Evy Řezáčové)

Ve čtvrtek 9.10. začal 2. ročník I.Jihočeské ligy v iBoccii v Českých Budějovicích a boccistky slaví první úspěch. Získaly putovní pohár za 1.místo s počtem 15 postupových bodů. Bojovalo mezi sebou 8 družstev a bylo to napínavé až dokonce. Závěrem vítězové losovali z klobouku cenu pro „Štěstí ve hře“, kterou opět vyhrálo naše družstvo (poukázky na pohoštění v budějovické cukrárně), ale tu jsme věnovali hráčům na posledním místě.Teď si jen přát, aby se nám podobně dařilo na turnajích i v budoucnosti.

Za tento úspěch se zasloužily: Jaroslava Buriánková, Lenka Mottlová, Kateřina Martinková, Věra Škochová a Eva Řezáčová