Akce v roce 2014

Příspěvky

BIRA 2014

6. 7. 2014

O víkendu se opět po roce sešla cyklistická špička na XVIII. etapových závodech EP BIZKAIKO PARACYCLING BIRA. Na těžkých tratích zde body světového žebříčku získal Václav Vokůrka za celkové 4. místo,kdy stihl v průběhu závodu i dvakrát opravovat technickou závadu na tricyklu, cenné body získala také Iveta Kolínská, jejíž těžkou novou soupeřkou byla Melissa Baronce z Francie.

Celý příspěvek | Rubrika: Akce v roce 2014 | Fotografie: BIRA 2014

ESPAŇA 2014

3. 7. 2014

Družstvo tricyklistů čekají v červenci náročné závody ve Španělsku. Tento víkend se koná již tradiční EP v Bilbau a naše putování po Španělsku zakončí start na SP v Segovii.

Komunitní centrum

2. 7. 2014

V Blatné se slavnostně otevíralo nově vybudované Komunitní centrum. Je bezbariérové a v budoucnu bude nabízet aktivity také pro hendikepované. Naše Rosničky nemohly chybět.

I.liga iBoccia

21. 6. 2014

Ve čtvrtek 19.6. byl slavnostně zakončen 1.ročník Jihočeské ligy v iBocccii v Českých Budějovicích. Předávaly se poháry, diplomy, shlédly se vzpomínková fota a krátká videa ze všech turnajů a ochutnávalo se co kdo dobrého přinesl. V říjnu začíná 2.ročník a Rosničky i nadále hrají 1.ligu

EP Elzach 2014

17. 6. 2014

Tricyklisté zahájili letošní sezónu v pátek 13.6. na víkendové závodu EP v Elzachu (Německo). Ve velmi silné konkurenci obsadil ve své kategorii Václav Vokůrka 5. místo, Lada Ekrtová 3.místo a Iveta Kolínská 2.místo. Gratulujeme!

iBoccia Frymburk 2014

16. 6. 2014

Po posledním ligovém turnaji v iBoccii poměřily své roční úsilí naše členky na přátelském turnaji ve Frymburku. Hrálo se venku, na pro nás neznámém antukovém hřišti a ani sluníčko nešetřilo svou silou. A to ke všemu 13.června a sešlo se 13družstev! No, prostě se nedařilo a přivezly jsme 6. a 12.místo.

Pořadatelé byli z výsledků nadšeni, protože ti co byli loni poslední, tak letos vyhráli a naopak. Tak snad příště!!!

iBoccia ČB květen 2014

3. 6. 2014

iBoccistky získaly 6. místo v posledním závodě I. ligy, ve které se udržely i pro další sezónu. Gratulujeme !!! (více v příspěvku a fotogalerii)

SP Itálie 2014

20. 5. 2014

Lada Ekrtová obsadila krásné šesté místo na svém premiérovém startu na SP v Itálii. Od tohoto závodu jezdí v kategorii WT2, kde má mnohem více soupeřek, než v kategorii WT1. Držíme palce do dalšího závodění

EP Itálie

6. 5. 2014

Lada Ekrtová získala své první body na závodech EP v Itálii, kde zvítězila jak v časovce, tak silničním závodě. Tento víkend ji čeká premiéra na SP, který se jede nedaleko Říma. Gratulujeme a držíme palce

EP a SP Itálie

1. 5. 2014

Dnes odjíždí tricyklistka Lada Ekrtová na první letošní mezinárodní závody do Itálie. Tento víkend bude bojovat na závodech EP, příští víkend jí pak čeká premiéra na závodech SP, kde očekáváme v kategorii WT1 silnou konkurenci