Akce v roce 2012

Příspěvky

Mikulášská boccia

5. 12. 2012

V sobotu 1.prosince se konal 13.ročník MIKULÁŠSKÉHO TURNAJE V BOCCIE v Litomyšli. Letos se účastnila pouze čtyřka ve složení – Lenka, Věra, Iva a Eva, ale ostudu snad neudělala. Dobrým počinem byla také taktická poradna o tom, jak na bocciu a to přímo Leoše Laciny, hosta turnaje. Ten přivezl letos z Londýna paralympijské stříbro. Tak teď už jenom zbývá jeho rady dobře využít…

Kola pro Afriku

31. 10. 2012

O víkendu se Blatensko připojilo k celosvětové dobročinné akci KOLA PRO AFRIKU. Patrony této akce pro náš region se stali naši tricyklisté Iveta Kolínská a Vašek Vokůrka. Více o sbírce najdete na www.kolaproafriku.cz, letáček najdete v textu

Boccia ČB v říjnu

26. 10. 2012

Ve čtvrtek 25.10 se zúčastnilo čtyřčlenné družstvo žen ve složení: Katka Martinková, Lenka Mottlová, Jarka Buriánková a Eva Řezáčová přátelského turnaje v iBoccii v tělocvičně U Hvízdala v Českých Budějovicích. Přátelsky zde bojovalo 10 družstev a ač snaha byla veliká, tak máme 8.místo. Někdy chyběly jen centimetry, ale taková je boccia.

Ukončení tricyklistické sezóny

15. 10. 2012

V letošním roce uzavíráme tricyklistickou sezonu až 17. listopadu . Podrobnosti najdete již brzy zde.

UCI RANKING 2012

14. 10. 2012

Rok 2012 byl pro náš tricyklistický tým smolný. Ačkoliv jsme byli dobře připravení a na jaře ve Španělsku předvedli vynikající formu ( V. Vokůrka, I. Kolínská),  nemoci si s naším týmem ošklivě pohrály a náši závodníci v tomto roce příliš bodů již nezískali. Čest našeho klubu zachránila Lada Ekrtová, která do série závodů v kat. WT1 nastoupila v půlce sezony a dokázala vybojovat celkové 3.místo ve světovém rankingu.

Celý příspěvek | Rubrika: Akce v roce 2012 | Komentářů: 0

Konečné bodování tricyklistů

11. 10. 2012

Sezóna EP paracyklistů skončila posledním závodem v Praze na Strahově , kde opět výborně zajela a cenné body posbírala Lada Ekrtová v kategorii WT1.

Celý příspěvek | Rubrika: Akce v roce 2012 | Fotografie: EP Praha

Paralympiáda Londýn - tricyklisté

5. 9. 2012

Dnes v 16.40 nastupují na paralympijskou trať tricyklisté, kde se utkají v časovce a 8.9. od 10.30 v silnicčním závodě. Závody se jedou jako mix ( tedy obě kategorie a muži a ženy dohromady), výsledky se získají přes přepočty časů  .  Všem našim kamarádům držíme palce

Paralympiáda Londýn 2012

29. 8. 2012

Světový žebříček

4. 8. 2012

Po závodech v Belgii se Lada Ekrtová (WT1) probojovala na 3. příčku světového bodování. Na 4. místě se pak drží Iveta Kolínská (WT1).Václav Vokůrka se díky dlouhodobé absenci na závodech EP ze zdravotních důvodů posunul na 20. místo.

EP Liege

27. 7. 2012

O tomto víkendu pokračuje série EP  v paracyklistice silničním závodem v Liege ( Belgie). Na tricyklisty čeká kvalitní trať dlouhá 40 km.