Akce v roce 2015

Příspěvky

iboccia listopad 2015

20. 11. 2015

V druhém turnaji I. Jihočeská ligy navázaly naše boccistky na předchozí úspěchy a připsaly další postupové body do celkových výsledků a získaly 2.místo . Při tomto turnaji se změnil postup výpočtu výsledků, takže napětí až do konce, ale o to větší radost.

A radovaly se tyto hráčky : Věra Škochová, Lenka Mottlová, Jarka Buriánková a Eva Řezáčová. yes

iboccia říjen

10. 10. 2015

Začal 3.ročník I.Jihočeské ligy v iBoccie a v prvním turnaji si naše boccistky nevedly špatně. Vybojovaly 3. místo z 8 zúčastněných družstev a zvládly i nepříjemné podmínky v tělocvičně, kde se netopilo. O získaných 14 postupových bodů se postaraly hráčky: Věra Škochová, Lenka Motlová, Jarka Buriánková, Katarína Martinková a Eva Řezáčová. yes

EP Imola

2. 9. 2015

Na závodech EP na okruhu F1 v Imole ( Itálie) získala Lada Ekrtová 15 bodů a Václav Vokůrka 12 bodů do světového rankingu paracyklistických závodníků. Báječnou atmosféru a výbornou organizaci závodů dokreslují naše fotografie.

Celý příspěvek | Rubrika: Akce v roce 2015 | Fotografie: EP Imola

Nadec ČEZ - POMÁHEJ POHYBEM

10. 8. 2015

Dneškem můžete naše závodníky podpořit v projektu POMÁHEJ POHYBEM (www.pomahejpohybem.cz) do které nás zařadila Nadace ČEZ. Za vaše body a sdílení informace děkujeme !!!yes. Velké díky za podporu patří také Nadaci ČEZ yes

Bira 2015

27. 7. 2015

Tricyklisté zahájili svoji závodní sezónu již tradičně ve Španělsku, kde se v Bilbau jel již 19. ročník populárního etapového závodu EP. Iveta Kolínská si za své 1. místo v kategorii WT1 odvezla pohár pro vítěze, Vašek Vokůrka v kategorii MT2 dojel na 4. místě těsně za závodníky z USA, Španělska a Francie.

Celý příspěvek | Rubrika: Akce v roce 2015 | Fotografie: Bira 2015

závěr 1.ligy iBoccia

26. 6. 2015

Slavnostním vyhlášením výsledků byl ukončen 2.ročník Jihočeské ligy v iBoccie. Na naše boccistky čekala radost největší-získaly celkové 1.místo ve druhém ročníku 1.ligy. yes

Závěr 2.ročníku iBoccii

10. 5. 2015

ROSNIČKY získaly již po druhé putovní pohár ve 2. ročníku 1.ligy v iBoccie (více v článku) yes

I.liga i Boccia - 2.závod

13. 3. 2015

Druhým závodem pokračovala I.liga v iBoccie v Českých Budějovicích a naše Rosničky připsaly do celkového pořadí dalších 9 bodů. Tentokrát si zajistily 5. místo....(více ve zprávě)

kalendář tricy 2015

12. 2. 2015

Kalendář akcí pro tricyklisty rok 2015 ( závody budou vybrány až po ukončení rozpočtu pro rok 2015)