Akce v roce 2014

Příspěvky

Mikulášská boccia 2014

10. 12. 2014

Na Mikulášském turnaji v Litomyšli jsme získali tato umístění: 6.(Eva), 12.(Věra) a 18.místo (Iva) a to je v tak velké konkurenci trénovaných borců úspěch (více v příspěvku)

Velký Meder

18. 11. 2014

Tricyklisté o víkendu relaxovali ve Velkém Mederu a zároveň Pomáhali s humorem ( Konto Bariéry). Více ve fotogalerii laugh

2.ročník I.liga iboccia

11. 10. 2014

Druhý ročník I.ligy v iBoccie začal v Českých Budějovicích svým prvním závodem. Naše Rosničky zde hned v úvodu vybojovaly 1. místo !!!! GRATULUJEME !

(více v článku Evy Řezáčové)

EP Praha

29. 9. 2014

Společné soustředění se španělským tricyklistou Aitorem Orozou zakončili naši tricyklisté startem na silně obsazeném závodě EP v Praze, který se jel jako závěrečný podnik letošní závodní sezóny. Nejlépe se umístil Aitor Oroza na 1. místě v kategorii MT1, Václav Vokůrka obsadil pěkné 5. místo v kategorii MT2.

EP Bělehrad

24. 9. 2014

Na EP v Bělehradu vybojoval Vašek Vokurka druhé místo v silničním závodě a třetí místo v časovce. Výsledný čas pak stačil na celkové třetí umístění. Třetí místo obsadila v obou závodech také Iveta Kolínská.

Oběma jezdcům tak přibyly další body do světového rankingu.

Sporťáček 2014

4. 9. 2014

Jízdu na tricyklu si s námi můžete zkusit již tuto sobotu po celý den v Praze- Bráníku na sportovním festivalu Sporťáček 2014 (sportacek.cz). Těšíme se na vás.

Valná hromada

21. 8. 2014

Dne 28.8.2014 se koná od 18.hodin Valná hromada v restauraci Na Rychtě v Blatné. Srdečně jsou zváni všichni členové SKS Tricykl.Svojí účast prosím potvrďte na e-mail nebo telefonicky.

Světový paracyklistický žebříček UCI

18. 8. 2014

V oficiálním světovém rankingu UCI se aktuálně Vašek Vokůrka drží na 17.místě v kategorii MT2, Lada Ekrtová je na 7.místě v kategorii WT2 a Iveta Kolínská na 3.místě v kategorii WT1. Všem gratulujeme

Silniční závod Segovia 2014

28. 7. 2014

Naši tricyklisté se neztratili ani v silničním závodě SP, který se jel v tropických teplotách v Segovii a začínal za pravého poledne. Také zde Vašek Vokůrka obsadil 12. místo v kategorii WT2, Lada Ekrtová pak obsadila 5. příčku v kategorii WT2 a Iveta Kolínská zůstala na 4. příčce. Všichni bojovali z plných sil a vzhledem ke konkurenci, která se na SP sešla, je jejich výsledek více než pěkný.

Segovia 2014 - časovka

25. 7. 2014

Na časovce letošního druhého závodu SP v Segovii (Španělsko)  obsadil Václav Vokůrka v kat. MT2 ve vysoké konkurenci 12. místo, v kategorii WT2 Lada Ekrtová 5. místo a v kat. WT1 Iveta Kolínská 4.místo. Vzhledem ke konkurenci závodníků s výrazně nižším zdravotním hendikepem je pro všechny tři toto umístění výborným umístěním. Silniční závod nás čeká v neděli, startujeme ve 13.00.